ARCHITEKT
Domů Menu
Ing. arch. Martina Zábojová
INTERIÉRY

Interiéry rodinných domů a bytových jednotek.
Byt, Praha - Pankrác (2018)

Návrh interieru garsonky v Praze na Pankráci vychází z požadavků klientů o maximalní využití prostoru. Cílem bylo vytvořit plnohodnotné bydlení. Největší důraz byl kladen na úložné prostory. Tento účel plní vestavěná skříň, která je navržena přes celou délku stěny. Součástí této skříně je i pracovní koutek. Dominantou prostoru je vyvýšené podium s posezením. Podium slouží také jako box pro vysunutí postele. Požadavek klientů bylo pevné lůžko bez rozkládání gauče. Kuchyňský kout zůstává dle požadavků zachován. Barevné ladění interieru je zvoleno v kombinaci barev bílé a šedé s doplňující barvou dekoru dřeva ve stejném odstínu, jako je původní kuchyňská linka.


Byt, Praha - Koloděje I (2018)

Návrh interieru bytu byl vytvořen pro developerskou společnost. Jedná se o inspirativní zařízení bytu určeného k prodeji. Interiér byl vytvořen pro představu klientů, jak se dá tento byt zařídit. Návrh je založen na maximalním prosvětlení prostoru s využitím světlých tónů bílé a béžové doplněné o světlý ton dřeva. Dominantou prostoru je schodiště, které tak pomyslně rozděluje prostor na kuchyňský kout, jídelní část u schodiště a zbylou část sloužící jako obývací pokoj.


Byt, Praha - Koloděje II (2018)

Návrh interieru bytu byl vytvořen pro developerskou společnost. Jedná se o inspirativní zařízení bytu určeného k prodeji. Interiér byl vytvořen pro představu klientů, jak se dá tento byt zařídit. Návrh je založen na maximalním otevření prostoru bez zbytečných skříní s využitím schodiště pro část kuchyňské linky. Návrh je laděn v tónech bílé, béžové a šedé s barevnými doplňky.


RD, Benešov (2017)

Rekonstrukce panelovho bytu 3+kk. Návrh spočíval především v odstranění příčky mezi kuchyní a obývacím pokojem s cílem vytvořit jeden velký obytný prostor. Dle požadavků klienta je vybavení laděno do světlých odstínů s dominantní bílou barvou.


Byt, Praha - Strašnice (2016)

Rekonstrukce panelovho bytu 3+kk. Návrh spočíval především v odstranění příčky mezi kuchyní a obývacím pokojem s cílem vytvořit jeden velký obytný prostor. Dle požadavků klienta je vybavení laděno do světlých odstínů s dominantní bílou barvou.


Rodinný dům, Praha - Trója (2015)

Návrh interiéru rodinného domu v Troji v Praze. Návrh interiéru vychází z dispozic architektonické studie. Interiér obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou je založen na kontrastu bílé a černé barvy. Návrh je založen na soudobém moderním stylu rodinných domů.


KONTAKT
Ráda zodpovím veškeré Vaše dotazy.
polohaPlickova 551/25
149 00 Praha - Háje
emailzabojova.martina@seznam.cz

Ing. arch. Martina Zábojová
IČ: 06276024
Nebo mě můžete kontaktovat na facebooku či instagramu.

 
© Ing. arch. Martina Zábojová. All rights reserved.